Představujeme vám AQUAFRESH® , zubní pasty, které brání zuby před cukry.

Cílem značky AQUAFRESH® jsou odjakživa zdravé zuby každého člena vaší rodiny. Pasty které brání zuby před cukry posilují vaše zuby, stejně jako je aktivně brání proti cukrům ve vašem jídle, které způsobují zubní kazy. 

Co je to a jak to funguje?
AQUAFRESH®, zubní pasty které brání před cukry, poskytují sebeobranu pro vaše zuby.
Obsahují aktivní fluorid, který se přimkne k zubní sklovině, zaplní mikro trhliny a poškozen, a ochrání tak zuby proti náporu cukerných kyselin. Zároveň zabraňuje vzniku zubního kazu navázáním nových minerálů do těla zubu a zanechává ho tak odolnějším než kdy předtím.

To nejdůležitější o ochrane před cukry

Podívej se na Kapitána Aquafreshe v akci

To nejdůležitější o ochrane před cukry

Proč zrovna já potřebuju ochranu proti cukrům?
Každý si s chutí dopřejeme něco sladkého, no příliš mnoho cukru v jídle ohrozuje zdraví našich zubů. Studie potvrdili, že postupem času se změnili nejenom naše stravovací návyky, ale i složenie toho, co jíme. Potraviny obsahují cukr v pořád větším množství. Proto je důležité zjistiť, jak můžeme aktivně chránit svoje zuby před útoky kyselin z cukrů a předchádzet vzniku zubního kazu.

Co způsobuje cukr vašim zubům?
Cukr je spojencem baktérií v ústech, protože vytváří kyseliny, které dokážu rozpustit ochranné minerály v povrchové vrstvě zubu. Po určitém čase se minerály ze zubů vytrácí, a to vede k vzniku zubního kazu.

*Při pravidelném čištění zubů


 

Jak mohu omezit negativní vliv cukru na své zuby?
Poměrně jednoduše: Čím méně cukru jíte, tím méně vás ohrožují zubní kazy. Všichni víme, že dorty a bonbony obsahují cukr, ale tzv. skrytý cukr najdeme i v potravinách, kde bychom ho vůbec nečekali. 3 skupiny potravin mohou zásadně zvýšit přítomnost cukru ve vašem jídelníčku:
 

  • Sladkosti, cukrovinky, dorty a sladké pečivo.
  • Potraviny s přidaným cukrem již v hotovém výrobku, jako jsou ovesné vločky, cereálie nebo omáčky.
  • Potraviny obsahující složité uhlohydráty, jako jsou chléb nebo těstoviny, které také uvolňují cukr do ústní dutiny.

Jako ideální ochranu proti všem cukrům, i těm skrytým, doporučujeme zubní pasty AQUAFRESH® Sugar Acid Protection, které chrání zuby před cukry.

Seznamte se s pastami z řady AQUAFRESH® Sugar Acid Protection, které chrání zuby před cukry: