Kapitán Aquafresh vám přináší řadu zubních pást na každodenní použití s obranou proti cukrům.

AQUAFRESH® Complete Care

Aquafresh® Complete
Care

S 8 zásadními benefity pro zdravé zuby a se složením plným aktivních minerálů pro silnější sklovinu a svěží dech dostává vaše rodina kompletní ochranu zubů, kterou potřebuje. Díky fluoridu chrání zuby před cukry tím, že vytváří účinný štít, který chrání brání zubu proti útoku kyselin z cukrů.

Aquafresh® Complete
Care Extra Fresh

S 8 zásadními benefity pro zdravé zuby a se složením plným aktivních minerálů pro silnější sklovinu a svěží dech dostává vaše rodina kompletní ochranu zubů, kterou potřebuje, a to vše v zubní pastě s extra osvěžující příchutí. Díky fluoridu chrání zuby před cukry. Vytváří štít, který chrání povrch zubů před útoky kyselin z cukrů ve vašem jídle.

Aquafresh® Complete
Care Whitening

Zubní pasta pro kompletní péči s jemnou bělící silou – celoroční ochrana pro vaši rodinu s příchutí svěží máty, kterou si oblíbíte. Díky fluoridu chrání zuby před cukry. Vytváří štít, který chrání povrch zubů před útoky kyselin z cukrů ve vašem jídle.

Trojnásobná ochrana od Aquafresh 

Aquafresh® Triple
Protection Fresh & Minty

Zatímco si čistíte zuby, naše osvěžující formule dodává vaší sklovině fluorid, který zaplňuje drobná poškození, udržuje zuby čisté a přispívá ke zdravým dásním a příjemnému dechu. Díky fluoridu chrání zuby před cukry. Vytváří štít, který chrání povrch zubů před útoky kyselin z cukrů ve vašem jídle.

Aquafresh® Triple
Protection Mild & Minty

Zatímco si čistíte zuby, naše osvěžující formule dodává vaší sklovině tolik potřebný fluorid, který zaplňuje drobná poškození a udržuje zuby čisté od kořenů až po špičky. Díky fluoridu chrání zuby před cukry. Vytváří štít, který chrání povrch zubů před útoky kyselin z cukrů ve vašem jídle.